Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Vatican City location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Vatikani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifikeRedakto

Vendodhja (Vatikani)
emri Vatikani
koordinatat
skajore
41.9083
12.4451 ←↕→ 12.4595
41.8990
qendra e hartës 41°54′13″V 12°27′08″L / 41.90365°V 12.4523°L / 41.90365; 12.4523
skew 1.00
lat_skew 0.00

Shiko edheRedakto