Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Njësit kufitare. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Stampa Njësit kufitare është paramenduar që të ërmbledhë kryetemat që janë më të veçuara për infrastrukturen administrative dhe legjistative në njëren anë dhe në anën tjeter për të ju ofruar lexuesit informata për termet të cilat në biseda të lira i përdorin. Pra është mendua ashtu që kaluesit e kufirit (lexuesit e Enci.) të gjenjnë pikat më interesante për të cilat mendojnë se janë dhe për kufitaret të cilët mendojnë që kalimtarët duhet të i dinë. --Hipi Zhdripi 9 Qershor 2007 00:07 (UTC)

Return to "Njësit kufitare" page.