Sfaraçaku i Epërm

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Svërçaku i Epërm)

Sfaraçak i Epërm është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Manzë e Epërme.

Sfaraçak i Epërm
Manzë e Epërme
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto