Wester-Koggenland është një qytezë në Koggenland, provinca Hollanda e VeriutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Wester-Koggenland
Flamuri i Wester-Koggenland
Stema zyrtare e Wester-Koggenland

ReferimeRedakto

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtmeRedakto