Wikipedia diskutim:Wiki Weekend Tirana 2016/Programi

Add discussion
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Wiki Weekend Tirana 2016/Programi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Artikujt në FLOSS që do të editohen gjatë Workshop 2: Etherpad

Return to the project page "Wiki Weekend Tirana 2016/Programi".