Xhafzotaj (Xhafzotaj)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Durrësit (Shijak)

Xhafzotaj është fshat dhe qëndra e Komunës XhafzotajRrethin e Durrësit.[1]


Burimi Redakto

  1. ^ "Shoqata e Komunave të Shqipërisë". Arkivuar nga origjinali më 11 janar 2012. Marrë më 29 maj 2011. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)