Xhafzotaj (Xhafzotaj)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Durrësit (Shijak)

Xhafzotaj është fshat dhe qëndra e Komunës XhafzotajRrethin e Durrësit.[1]


BurimiRedakto

  1. ^ "Shoqata e Komunave të Shqipërisë". Arkivuar nga origjinali më 11 janar 2012. Marrë më 29 maj 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)