Zagora (Vushtrri)

fshat të Kosovë

Zagorë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Zogaj.

Zagorë
Zogaj
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto