Zylfaj është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Zylfaj
Fshat
Vendndodhja
Zylfaj is located in Kosova
Zylfaj
Zylfaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Has
Lartësia 546 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 17′ 53″ Veri

20° 24′ 24″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto