's-Graveland

fshat në Hollandë

s-Graveland është një qytezë në Wijdemeren, provinca Hollanda e VeriutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

's-Graveland
Stema zyrtare e 's-Graveland

ReferimeRedakto

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtmeRedakto