Çifliku (Çeshinovë-Obleshevë)

Çifliku (Çeshinovë-Obleshevë)
Fshat
Vendndodhja
Çifliku (Çeshinovë-Obleshevë) is located in Maqedonia e Veriut
Çifliku (Çeshinovë-Obleshevë)
Çifliku (Çeshinovë-Obleshevë)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Çeshinovë-Obleshevë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rajoni Lindor
Lartësia 291 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2301
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 52′ 08″ Veri

22° 19′ 03″ Lindje

Popullsia 667 banorë (2002)