A është deterministe teoria kuantike

A është deterministe teoria kuantike është një debat filozofiko shkencor, vepër e shkruar nga Rexhep Meidani dhe botuar nga Shtëpia Botuese Toena [1].

A është deterministe teoria kuantike
A është deterministe teoria kuatike - kopertinë.jpg
Kopertina e librit "A është deterministe teoria kuatike"
AuthorRexhep Meidani
Original titleA është deterministe teoria kuantike
CountryShqipëri
LanguageShqip
PublisherShtëpia Botuese Toena
Pages238
ISBNISBN 978-99943-1-229-0

BurimiRedakto

  1. ^ "A është deterministe teoria kuantike-debat filozofiko-shkencor". Arkivuar nga origjinali më 23 janar 2020. Marrë më 8 gusht 2010. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)