Althaea
Althaea
Althaea
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Malvales
Familja: Malvaceae
Grupi: Althaea
Antarët
  • Mëllaga mjekësore
    • A. officinalis
  • Mëllaga e butë
    • A. rosea - Hollyhock


Lista e antarëve

Redakto

Shiko dhe këtë

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto
  Commons: Althaea – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale