Arnica
-
Arnica chamissonis
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Asterales
Familja: Asteraceae
Grupi: Arnica
Antarët

Lista e anëtarëve

Arnica është grup i familjes Asteraceae.

Lista e anëtarëveRedakto

Shiko dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Asteraceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale


  Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.