Artemisia (Bimë)

gjini e bimëve
Artemisia

-
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Asterales
Familja: Asteraceae
Grupi: Artemisia
Anëtarët

Lista e anëtarëve

Artemisia është grup i familjes Asteraceae.

Lista e anëtarëveRedakto

Shiko dhe këtëRedakto

Artemisia në projektin Commons të Wikipedias

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Asteraceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale