Ashton Kutcher

aktor amerikan


Christopher Ashton Kutcher (Shqiptim: Ashton Kuçër) lindur më 7 Shkurt, 1978) në Cedar Rapids, Iowa, ShBA. Më së miri i njohur si Ashton Kutcher është një aktor amerikan dhe një ish model nga skenat e Iowës. Kutcher ka luajtur shumë role në filmat Hollivudian, viti i fundit i Kutcher ka qenë Valentine's Day.

Ashton Kutcher 2008-09-08.jpg

Lidhje të jashtmeRedakto

ReferimeRedakto