Hape menynë kryesore

BiografiaRedakto

Behold... The Arctopus aktualisht kanë kontratë të lidhur me Metal Blade Records për albumin e tyre të parë, Skullgrid, i cili është lëshuar më 16 tetor 2007. Bendi shkoi në turne me Genghis Tron dhe The Dillinger Escape Plan për ta promovuar albumin e ri, por turneja zgjati shkurtë, për shkak të lëndimit të njërit anëtar të The Dillinger Escape Plan.

AnëtarëtRedakto

DiskografiaRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto