Bllaca (Ibrahimovë)

fshat në Maqedoni
Bllaca (Ibrahimovë)
Fshat
S.Blace-MKD.JPG
Popullsia
 • Gjithsej29
{{{postal_code_type}}}
1044
TargatSK


DemografiaRedakto

Bllaca në vitin 2002 kishte 29 banorë, të gjithë Maqedonas. Përbërja e popullsisë është e vjetër dhe fshati është në fazën e shuarjes.