Bohulla
Бохула
Fshat
noform
Vendndodhja
Bohulla is located in Maqedonia e Veriut
Bohulla
Bohulla
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Kavadar
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 700 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1437
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 17′ 17″ Veri

22° 09′ 42″ Lindje

Popullsia 28 banorë (2002)