Burgdorf

komunë në Zvicër

Burgdorf është një komunëkantonin BernZvicrës.

Burgdorf
Harta e komunës Burgdorf në distriktin Emmental
Kantoni Kantoni Bern
Distrikti Distrikti Emmental

Shih edheRedakto

  Commons: Category:Burgdorf – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale