Capparis
-
Kapra
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Caryophyllales
Familja: Capparaceae
Grupi: Capparis
Antarët

Lista e anëtarëve

Capparis është grup i familjes Capparidaceae.

Lista e anëtarëveRedakto

Shiko dhe këtëRedakto

Capparis në projektin Commons të Wikipedias

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Capparaceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale