Chris Hardwick

komedian amerikan

Chris Hardwick lindi më 23 nëntor 1971Louisville, Kentucky si Christopher Ryan Hardwick. Ishte një aktor dhe komedian amerikan,

Chris Hardwick
Chris Hardwick by Gage Skidmore 2.jpg
Hardwick, 2013
Informacione personale
Vendlindja Louisville, Kentucky, SHBA
Bashkëshort(ja) Chloe Dykstra (2011–)
Kombësia amerikan

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Chris Hardwick – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale


  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.