Dana Lynne Goetz lindi më 1964. Është një aktore dhe komediane amerikane.

Dana Hill
Informacione personale
Ditëlindja 1964
Vendlindja Burbank, California, SHBA

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.