Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin 50 Cent. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

arsyja e largimit ishte ajo se stampa nuk eshte duke funksionuar mire, kolona e djathte e tekstit me posht eshte mbledhur teresisht dmth nu eshte 50% me 50%. Mendova mos i ka fotoja fajet. (Puntori 30 Maj 2007 11:20 (UTC))

U ndryshuan lidhjet e jashtmeRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 1 lidhjet e jashtme në 50 Cent. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 8 shtator 2019 14:50 (CEST)

Return to "50 Cent" page.