Diskutim:Format e shtjelluara të foljes

There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Format e shtjelluara të foljes. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kush ka bere rremuje ketu? Zeke (diskutimet) 14 dhjetor 2013 11:50 (CET)

Return to "Format e shtjelluara të foljes" page.