Diskutim:Gent Sejko

Latest comment: 7 vjet më parë by Liridon in topic Referenca ??
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gent Sejko. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Referenca ?? Redakto

  • Banka e Shqipërisë.
  • Kuvendi i Shqipërisë : Vendim nr. 18/2015 “Për emërimin e zotit Gent Sejko Guvernator i Bankës së Shqipërisë”.
@79.94.201.139, këto nuk janë referenca. Nëse burimi është i shtypur nuk duhet link, nëse burimi është online duhet link deri te faqja e atij burimi.--Liridon (diskutimet) 25 korrik 2016 22:24 (CEST)Reply[përgjigju]
Return to "Gent Sejko" page.