Diskutim:Hasan Tahsin Pasha

Shto një temë
Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Hasan Tahsin Pasha. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kujdes referencat e varianteve te shkuaraRedakto

@Qendrimi15, po shoh qe ke vene dore ketu, te lumte. Por gjurmova historikun dhe pashe qe nuk je treguar shume i kujdesshem me kete referencen ku radhitet i biri i kujt ishte dhe perben dokument te çmuar te osmanistikes shqiptare. --Ikranjani (diskutimet) 5 dhjetor 2021 00:38 (CET)

Edhe pse nuk po e kuptoj aq mire ku jam gabuar, por artikullin e kam përkthyer nga ENWiki dhe referencat i ka të ngjashme me TRWiki. Qendrimi15 (diskutimet) 5 dhjetor 2021 00:47 (CET)
@Qendrimi15, nuk po them se bere gabim qe perktheve, po them qe shkaperceve nje reference ekzistuese.--Ikranjani (diskutimet) 5 dhjetor 2021 11:44 (CET)
Return to "Hasan Tahsin Pasha" page.