Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Jodi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

 • Përmbajuni temës!
 • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

I fillova këta artikuj me disa kuriozitete pasiqë tek shqiptarët shpesh enciklopedia merret si burim i kurioziteteve. Bonë vaki që kjo vjenë prej një këndi enciklopedik të gazets kosovare Rilindja.

 1. 2006 Mars 28 17:51 Jodi (256 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 2. 2006 Mars 28 17:44 Hekuri (441 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 3. 2006 Mars 28 17:37 Kalciumi (379 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 4. 2006 Mars 28 17:02 Squfuri (377 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 5. 2006 Mars 28 16:57 Magnezi (393 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 6. 2006 Mars 28 16:52 Natriumi (338 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 7. 2006 Mars 28 16:49 Klori (333 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 8. 2006 Mars 28 16:43 Fosfori (384 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 9. 2006 Mars 28 16:37 Azoti (233 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 10. 2006 Mars 28 16:32 Hidrogjeni (330 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 11. 2006 Mars 28 16:28 Karboni (388 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)
 12. 2006 Mars 28 16:21 Oksigjeni (332 bytes) . . Dan (Diskutim | kontribute | blloko)

--Hipi Zhdripi 2006 Mars 28 16:55 (UTC) Upss!!! paska ikë njo Kaliumi

Return to "Jodi" page.