Diskutim:Lufta e Kosovës

Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lufta e Kosovës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Duhet të plotësoj tekstin :

== Shih edhe == 
* 100 Ditët e Luftës në Kosovës, libër - Tiranë 1999"

--Mario CUSENZA 31 Maj 2010 17:49 (CEST)

HartaRedakto

Internet Archive BotRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 4 lidhje të jashtme te artikulli Lufta e Kosovës. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 9 tetor 2021 23:26 (CEST)[]

Return to "Lufta e Kosovës" page.