Diskutim:Lumi i Ebros

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lumi i Ebros. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mungojne citimet, perveq lidhjev ete jashtme.--Planeti (diskutimet) 6 prill 2015 18:32 (CEST)

Të gjithë të dhënat në artikull i gjen në linkun tek seksioni "Lidhjet e jashtme". Prandaj quhet "lidhje".--Alboholic (diskutimet) 6 prill 2015 19:07 (CEST)
LIdhja nuk eshte reference, munde te jete burim por jo citim i burimit, edhe siq din ti me thene " nuk diun te gjith anglisht"--Planeti (diskutimet) 6 prill 2015 19:26 (CEST)

Siç e kam thënë, i gjithë artikulli vjen nga ai linku. Por nëse bëhesh kokë turku, atëherë e ndryshojmë.--Alboholic (diskutimet) 6 prill 2015 19:42 (CEST)

Ta përsëris sërisht. Shko tek kategoritë e faqeve që kanë nevojë për punë dhe puno atje. Mos kritiko kot dhe pa vend përdoruesit aktiv. Vetëm sa po na bën të humbasim kohë.--Mr.Pseudo Ç'kemi!? 6 prill 2015 19:45 (CEST)
Return to "Lumi i Ebros" page.