Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Mjeti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


EmriRedakto

Nuk doja ta hap si temë diskutimi në Kuvend, prandaj po diskutojmë këtu më mirë. Mjeti, mjete ose mjet është për artikullin anglisht en:tool, edhe pse mendoj se fjala vegël, ose vegla mund ta përshkruante më mirë, por aktualisht vegla është një artikull përkëthim i en:gadget. --Liridon (diskutimet) 25 gusht 2015 19:20 (CEST)

Ndryshime te lidhjet e jashtmeRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Mjeti. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 10 shtator 2019 04:31 (CEST)

Return to "Mjeti" page.