Diskutim:Shkolla e Magjistraturës së Republikës së Shqipërisë

Shto një temë
Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Shkolla e Magjistraturës së Republikës së Shqipërisë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Duhet te ceket qe fjale eshte per shkolle te larte juridike (sa po kuptoj une) e jo mbi magjistraturen si shkalle studimi --Arianiti 2006 Janar 31 04:04 (UTC)

Ani pra çka po pret. Ceke se s'idhrohet kërkush nëse ti e nddryshon artikullin. tung --bet_0 2006 Janar 31 08:49 (UTC)

Internet Archive BotRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 5 lidhje të jashtme te artikulli Shkolla e Magjistraturës së Republikës së Shqipërisë. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 31 dhjetor 2021 02:05 (CET)

Return to "Shkolla e Magjistraturës së Republikës së Shqipërisë" page.