Diskutim:Toka e mesme

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Toka e mesme. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Me lene keshtu, a me zhvendos tek Middle-earth, Toka e mesme eshte vec shqiptimi i këtij vendit fiktiv, cka mendoni, origjinal apo shqiptuar? --filozofi Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg (diskuto) 2006 Maj 5 20:11 (UTC)

Return to "Toka e mesme" page.