Diskutim:Turku i Madh

Latest comment: 1 vit më parë by InternetArchiveBot in topic Internet Archive Bot
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Turku i Madh. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Po prit pak dreqi e marrte, ...--PLANETI DISKUTO 20 korrik 2015 19:16 (CEST)Reply

Faleminderit , je shum i vemendshem.--PLANETI DISKUTO 20 korrik 2015 19:26 (CEST)Reply
ne anglisht, ka vetem nji reference, maqedonisht nji reference, gjermanisht, italisht skan fare, Megjithate duhet te bayohemi edhe ne pervojen e te tjereve. flm--PLANETI DISKUTO 20 korrik 2015 19:49 (CEST)Reply
Ok. Ose stampat ose do të largoj gjithë materialin e pa burim. Zgjidhe vetë. :) -- Mr.Pseudo 21 korrik 2015 18:07 (CEST)Reply

Internet Archive Bot Redakto

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 2 lidhje të jashtme te artikulli Turku i Madh. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 12 maj 2022 08:35 (CEST)Reply

Return to "Turku i Madh" page.