Diskutim:Viçishti

Add discussion
Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Viçishti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Same with Vicisht. – Мико (diskutimet) 30 dhjetor 2019 10:22 (CET)

@Мико, thanks, I merged the content. -- Euriditi  30 dhjetor 2019 11:57 (CET)

Internet Archive BotRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 0 lidhje të jashtme te artikulli Viçishti. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:

te lidhja https://oranews.tv/videot/vicishti-i-braktisur-fshati-pa-rruge-dhe-uje-te-pijshem.


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 12 shkurt 2021 07:02 (CET)

Return to "Viçishti" page.