Estelle Harris

aktore amerikane

Estelle Harris lindi më 4 prill, 1928Manhattan, New York si Estelle Nussbaum. Ishte një komedian dhe aktor amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.

Estelle Harris
Estelle Harris - Ponyo - USA premiere.jpg
U lind në
Estelle Nussbaum

4 prill, 1928
TitulliHarris, 2009
Faqja në rrjethttp://www.estelleharris.com


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.