Euphorbia virosa

lloj i bimëve
Euphorbia virosa
Euphorbia virosa
Euphorbia virosa
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Malpighiales
Familja: Euphorbiaceae
Grupi: Euphorbia
Euphorbia virosa

Euphorbia virosa (lat. Euphorbia virosa L.) është bimë e familjes Euphorbiaceae.


Shiko dhe këtëRedakto

Euphorbia virosa në projektin Commons të Wikipedias

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Euphorbiaceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale