Fox

faqe kthjelluese e Wikimedias
(Përcjellë nga FOX)

Fox (shqip: Dhelpra) ka këto kuptime:

EmraRedakto

VendeRedakto

  • Fox River, emri i disa lumenjve dhe qyteteve në disa vende të botës

ArgëtimRedakto

Kjo faqe bën kthjellimin e titujve që kanë për bazë Fox.
Nëse një lidhje e brendshme ju solli këtu, ju lutemi, ndryshojeni lidhjen në fjalë që të ridrejtojë direkt te faqja e duhur.