Farrera është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Pallars Sobirà, të provincës Lleida, në Katalonia.

Farrera

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Farrera – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale