Festivali Evropian i Këngës 1980

Festivali Evropian i Këngës

'
Festivali Evropian i Këngës 1980
◄1979        1981►

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Festivali Evropian i Këngës 1980 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale