Festivali Evropian i Këngës 1979

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1979
◄1978        1980►

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Festivali Evropian i Këngës 1979 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni