Festivali Evropian i Këngës 1977

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1977
◄1976        1978►

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Festivali Evropian i Këngës 1977 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  1. RIDREJTO Stampa:Eurovision Song Contest