Festivali Evropian i Këngës 1978

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1978
◄1977        1979►

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Festivali Evropian i Këngës 1978 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni