Festivali Evropian i Këngës 1975

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1975
◄1974        1976►

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Festivali Evropian i Këngës 1975 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni