Festivali Evropian i Këngës 1976

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1976
◄1975        1977►

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Festivali Evropian i Këngës 1976 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni