Ficus macrophylla

lloj i bimëve
Ficus macrophylla
Ficus macrophylla
Ficus macrophylla
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Rosales
Familja: Moraceae
Grupi: Ficus
Ficus macrophylla


Ficus macrophylla (lat.Ficus macrophylla) është bimë që klasifikohet në familjen e bimëve Moraceae.

Shiko dhe këtëRedakto

Ficus macrophylla në projektin Commons të Wikipedias

Lidhje të jashtmeRedakto


  Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.