Garnikova

fshat në Maqedoni
Garnikova
Гарниково
Fshat
noform
Vendndodhja
Garnikova is located in Maqedonia e Veriut
Garnikova
Garnikova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Kavadar
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 766 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1430
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 20′ 05″ Veri

22° 02′ 17″ Lindje

Popullsia 3 banorë (2002)