Gilbert Gottfried

aktor amerikan

Gilbert Gottfried lindi më 1955. Është një aktor dhe komedian.

Gilbert Gottfried
Writer's Guild of America East Soladarity Rally in Washington Square cropped.jpg
Gottfried më 2007
Informacione personale

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.