Hurdhë-Muhurri

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës


Hurdhë-Muhurri është një fshat në Rrethin e DibrësShqipëri.

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto