Njësia administrative Bubq

(Përcjellë nga Komuna Bubq)

Coordinates: 41°17′N 19°23′E / 41.28°N 19.39°E / 41.28; 19.39

Komuna Bubq është një komunëRrethin e KrujësShqipëri.[2]

Njësia administrative Bubq
Popullsia
 • Total7.918

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 29 shkurt 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto