Njësia administrative Dishnicë

(Përcjellë nga Komuna Deshnicë)
Njësia administrative Dishnicë
Njësia administrative Dishnicë is located in Shqipëria
Njësia administrative Dishnicë
Njësia administrative Dishnicë
Njësia administrative Dishnicë (Shqipëria)
40°20′00″V 20°09′00″L / 40.333333°V 20.15°L / 40.333333; 20.15Koordinatat: 40°20′00″V 20°09′00″L / 40.333333°V 20.15°L / 40.333333; 20.15
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Gjirokastrës
Rrethi Rrethi i Përmetit
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Deshnicë është një komunëRrethin e PërmetitShqipëri.[1]

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 11 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto